Co Vás může udělat šťastnou?

04. 06. 2010 | † 10. 07. 2012 | kód autora: wbt
 
t
 
       
         Každá z Nás by chtěla být úspěšně krásná a hlavním bodem v životě je pro nás ženy,být se životem spokojená.Někdy se Nám stávají takové věci,že nevíme,co s nimi a myslíme si ihned,že nic není pro Nás dobré.Pokud se podíváte na svět optimistickým úsměvem a očima ve kterých uvidíte krásné věci o kterých jste kdysi snila,budete překvapená,jak mnoho z nich se dá uskutečnit.Hlavní je,aby jste byla v životě štastná žena a vedla život takový,jaký jste si připravovala a plánovala.Poradím Vám,jak si můžete Svůj život zpříjemnit.
 
1.Máte ,,mindráky" z postavy,malých,drobných ,,flíčků" na nose a silnější nohy? Zkuste se s tím vyrovnat,nebo s tím začněte bojovat.Nidky není na nic pozdě,aby jste nemohla s ničím začít.Vždy je nalezena šance,kterou musíte příjmout,protože se Vám příště nemusí zobrazit tak,jak jste ji viděla.Zkuste se Svým vzhledem něco udělat,at jste sama se sebou spokojená.Budete se cítit lépeji a budete mít jiný pohled na okolní věci.
 
2.Vlastníte ,,drsný" dekolt?
Zkuste o něj více pečovat.S postupem času a roky Váš děkolt potřebuje péči,kterou vyžaduje.Proto si pořidte krémy,které jsou speciálně vyvinuty pro Váš dekolt.Žena s krásným dekoltem přiláká muže s neodolatelným pohledem.
 
3.Mějte zářivý úsměv
Bílé zuby rovná se zdraví a mládí.Věkem zuby ,,žloutnou."K tomu všemu ji přidává kouření,červené víno,černý čaj.Pokud by jste chtěli mít zuby bílé a nelze je vyčistit do Své představy,zajděte si za zubařem,který Vám je za rozumnou cenu vybělí.
 
4.Nemáte na sebe 
Žádný čas a musíte vše dohánět,aby jste vše stihla? Stop! Dejte si ,,pohov",který Vám usnadní popřemýšlet i o jiných věcech.Zkuste si sama vzít pár hodin,nebo dnů a věnujte se sama sobě a Své péči.Relax je za potřebí a proto se budete cítit lépe,než-li předtím.Lze si také vytvořit tzv.,,domácí" masku,která může být složená z jahod,banánů,nebo okurek(pomáhá i na unavené oči).
 
5.Dejte sbohem celulitidě
Zajděte si s přáteli do posilovny.Uvolní Vás to a budete mít radost,že jste pro sebe něco udělala,né zbytečného.Nezapomente si vzít hlavně ,,nahou" vodu,která Vám pomůže zhubnout a podpoří Vaše tělo v boji.
 
6.Pořidte si vůni 
Okteré jste celou dobu snila.Nikdy to nejsou ,,zbytečné" věci,které nepotřebujete.Je krásné,když voníte a okolí to rychle spozoruje.Vybírejte vždy jemné vůně,které jsou podpořeny ovocem,nebo cizorodnými květy.
 
7.Nemáte na Svého přítele,či muže žádný čas?
Vyhradte si odpoledne pouze pro sebe.Prospěje to oboum a Váš vztah se opět upevní.Za škodu také nestojí,když zajdete společně na večeři,nebo si vytvoříte večer jen pro sebe.Nikdy na něho nezapomínejte,protože je to osoba,která Vás stále miluje,ale kvůli práci na Vás nemá dostatek času,jako Vy na něho.Vždy se nalezne pár hodin,minut,dnů,které můžete strávit spolu.
 
8.Nelíčím se,je to špatné?
Není,je krásné,když žena zůstává ,,přírodní."Ale na škodu není ,když si opatříte pár věciček,které Vám vylepší Váš look.Největšími a nejpoužívanějšími kosmetickými výrobky mezi ženami patří:Řasenka,pudr,make-up a rtěnka.Využijte a vyzkoušejte pár tipů.Pozor! Vždy se podívejte pro jakou plet je výrobek hoden,aby u Vás nevyvolal reakce a alergie.
 
9.Navštivte Své přátelé
Které Vás očekávají delší dobu.Uděláte jim příchodem radost a můžete si spolu popovídat o všem,co je nové a co se naopak nezměnilo.Udržujte Svá
přátelství,protože jsou velmi důležitá pro Váš život.
 
10.Věřte si a mějte se ráda taková,jaká jste,protože hlavní v životě je,aby jste byla spokojená s tím,co máte a vlastníte.Všechno je cenné a právě vy vlastníte takových věcí mnoho.Rozhlédněte se a usmějte se na svět,protože Vás nabízí mnoho výhod,ale někdy je potřebné,aby jste je vyhledala sama.

 

Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.